Transmisyon Zinciri

Transmisyon Zinciri

En gözde zincirlerden olan transmisyon zincirleri 2023 yılında da 81 ilden tercih görüyor. Ergonomik bir tasarıma sahip olan bu zincir modelleri aynı zamanda geniş bir kullanım sahasına sahiptir. İşletmeler tarafından beğeni kazanan bu profesyonel zincirler tamamen çelik malzemeden üretiliyor. Bu sayede paslanması ve suya karşı dayanıksız olması söz konusu değildir. Transmisyon zincirler geçmiş yıllara oranla 2021 ve 2022 yılında daha cazip fiyatlardan satışa sunuluyor. Özellikle sektörün en gözde zincir üretim firmasından bu zincirleri ek ücret ödemeden ekonomik fiyatlardan satın alabilirsiniz. Transmisyon zincirler özenle kullanıldığında kalitesini uzun yıllar boyunca sürdürebiliyor. Bu sayede işletmelerin yeniden harcama yapmasının önüne geçebiliyor.

Transmisyon Zincirlerde Yağlama Ve Bakım

Profesyonel transmisyon zincirleri uzun dönemler boyunca kalitesinin korunması açısından günlük olarak düzenli bir şekilde bakımı ve yağlanması yapılmalıdır. Ayrıca bu zincirlerin bakım ve yağlaması da özenle gerçekleştirilmesi tavsiye edilir. Transmisyon zincirlerin mekanizmasının kusursuz bir biçimde yağlanması beraberince zincirin maksimum düzeyde performans göstermesi anlamına geliyor. Yağlama ve bakımların profesyonel anlamda gerçekleştirilmesi gerekiyor. Transmisyon zincirlerin eksiksiz olarak bakım ve yağlaması önem arz ediyor. Yağlama işlemleri tüm sürtme alanlarına kadar ulaşım sağlanmalıdır.

Transmisyon Zincirlerin Avantajları

Transmisyon Zincirler Satın Alırken Özen Gösterilmesi Gerekenler

Transmisyon Zinciri Özellikleri

Emek Zincir güvencesiyle yurt dışından ithal ettiğimiz transmisyon zincirleri, istediğiniz hatvelerdeki tarım tomruk alanlarında kullanılan tip zincirlerle siz değerli müşterilerimize geniş bir ürün portföyü sunuyoruz.

  • Yüksek kaliteli sulanmış, sertleştirilmiş ve kuvvetlendirilmiş çelik
  • SPC (statiksel süreç kontrolü) ile maksimum hassaslıkta üretim
  • ISO 9001 standartlarına göre üretim
  • Hassas çalışma için devamlı kontrol
  • Yüzey kaplamaları
  • Özel yağlar
  • Özel malzemeler (pas ve çürümeye karşı olan malzemeler)