ZincirGross’u Tanıyın

Ostim Zincir Modelleri ve dişli sektöründeki 20 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile 2022 yılında Levent UÇAR tarafından kurulmuştur. Zincirgross isminin patenti  tarafımıza aittir.

Firmamız; her çeşit zincir, dişli, zincir kızakları tedarikçisi ve ithalatçısı olup, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktadır.

Firmamız, her türlü özel, standart ve kulaklı zincirleri üretimini yapmaktadır.

Misyonumuz

Bütün sektörlerde müşterilere kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi amaçlamak ve müşterilerimizin çözüm ortağı olmayı amaçlamaktır.

Vizyonumuz

Bilgi birikimi ile markalaşarak firmamızın kalitesini tüm ülke çapına ulaşmasını sağlamaktır.

Kaliteli Ürün

Firmamızda; ISO9001 belgeli kaliteli ürünler bulunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız güven, tecrübe, kalite ve istikrara dayalı kuruluş misyonunun yanı sıra müşteri memnuniyetini en ön sırada tutmaktadır.

Tecrübe

Firmamız siz değerli müşterilerimize 2004 yılından bu yana süre gelen tecrübe ile hizmet vermektedir.

Üretim Süreci

Malzeme Standartlarımız

Kaliteli malzeme standartlarımız ve üretim süreci, şirketimizin temel farkını oluşturur. Makaralı zincir çeşitlerimiz arasında olan kulaklı zincir, konveyör zinciri, transmisyon zinciri ve paslanmaz zincir kategorisinde bulunan ürünlerimiz, kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmektedir

Üretim Süreci

Makaralı zincir basit bir ürün gibi görünse de üretim sürecinde yaklaşık 1200 adet bileşen hammadde kullanılmaktadır. İthal ettiğimiz ürünler standartlara uygun olarak her bir bileşeni ayrıca tasarlanır ve  nitelikli parçaların son montaj aşamasına ulaşmasını sağlamak için yerinde titiz bir kalite kontrol sistemine sahiptir. İç ve dış plakalar dört aşamalı saha delik sürecinden geçer. Bu, çok aşamalı bir işlem olup, düz, pürüzsüz ve çapaksız maksimum taşıma alanı yaratmak için kullanılır.

Isıl İşlem Süreci

Isıl işlem sürecinde hassas sıcaklıklara ayarlanmış sementasyon fırınları kullanılır. Atmosfer, söndürme hem de sıkı kontrol sayesinde, zincir bileşenleri, yüksek karbon yüzeyi ve düşük karbon çekirdek için maksimum karbon penetrasyonu sağlanır. Süreç, güç, dayanıklılık, artan sertleşme ve aşınma direnci durumunda tutarlı derinlik sağlar. Tranmisyon zinciri, kulaklı zincir ve konveyör zinciri için geçerli ısıl işlem sürecidir.

Yağlama Süreci

ZincirGross uygun yağlamanın önemini ve zincirinin aşınma ömrü üzerindeki etkisini bilmektedir. Firmamız,tüm zincirler üzerinde özel bir yağlama formülü ve sıcak daldırma başvuru süreci kullanmaktadır. Özel yağlama işleminden sonra süregelen maksimum yüzey tutma korunurken, sıcak daldırma işlemi de zincir bileşenlerinin tam olarak yağlanmasını sağlar.

Ön Gerilme

Zincir için imalat ve montaj sürecinin son aşaması öngerilme aşamasıdır. Öngerilme, kullanım sırasında önerilen maksimum yükleme yaklaştırıp uzamayı ortadan kaldırmak için yapılır.

0
+
Yıllık Tecrübe

0
+
İthalat Kapasitesi

0
+
Stok Miktarı

Ürünlerimiz

Aşağıdan ürünlerimize tıklayarak detayına girebilir veya menüde bulunan ürünlerimize tıklayıp kategori bazlı ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Bilgilenme Zinciri

Ostim Zincir Modelleri ve Fiyatları

Forklift Zincir Fiyatları Flayer Zincir

Ostim Zincir

Ostim Merkezli Zincir Gross Çeşitleri ve Yılların Tecrübesi ile Hizmetinizdedir.

Ağrının kendisi çok önemlidir, dolayısıyla hastanın büyümesi de çok önemlidir, ancak bu aynı zamanda çok fazla çalışma ve acı ile de gerçekleşecektir. Çünkü en küçük ayrıntıya gelecek olursak, bir tür exl dışında hiçbir işte egzersiz yapmamalıdır. Çünkü en küçük ayrıntıya geleyim, hiç kimse bir nevi insan olmanın dışında herhangi bir işte çalışmamalıdır.